Antalya Halı Yıkama Şirketi

10 Şubat 2023 tarihinde eklendi.
Yazıyı okuyan kişi sayısı 208

arayın

Temizliğin en Kaliteli Hali, Bakterilere karşı en uygun önlem arayın çözüm bulalım...

Fiyat listesi Hemen arayın
halı bildirim

Halı Yıkamanın Önemi

Antalya halı yıkama şirketi olarak Ev temizliği sırasında her zaman insanların başına dert olan halılar artık büyük bir sorun olmaktan çıkıyor.

halı yıkama
halı yıkama

Halı temizliği konusunda son derece profesyonel firmalar bu işlemleri insanların yerine yapıyor.

Temizlik konusunda özellikle titiz olan insanların ilk tercihi haline gelen halı yıkama firmaları son derece iyi hizmet veriyor.

Halıların en derinlerine kadar temizlenmesi için yapılan uygulamalar sayesinde halılarınızı tüm kış boyunca güvenle kullanma imkânı buluyorsunuz. Halı temizliğinde profesyonel bir firma ile çalışmanız bu süreçte son derece önemlidir.

Çünkü halıların iyi temizlenmesi, kaybolmaması ya da deforme olmaması oldukça önemlidir.

Halılarınızı temizlemeye verdiğinizde alacağınız hizmetin kalitesi de son derece önemlidir.

Toros Halı yıkama işlemi oldukça önemli bir temizlik sürecidir.

Çünkü halılar silinerek ya da çırpılarak temizlenmez. Süpürerek de yalnızca yüzeyindeki kirleri alabilirsiniz.

Fakat derinlemesine bir temizlik yapılmasını istiyorsanız mutlaka halı yıkama hizmeti almanız gerekiyor.

Halı yıkama konusunda sizlere destek olan firmalar bu süreçte önce halıları iyi şekilde makine ile süpürüyor daha sonra da en iyi solüsyonlar ile yıkamasını gerçekleştiriyor.

Halıların yıkanması sürecinde hiçbir şekilde dışarı ile temas etmesine izin verilmiyor.

Her halı kapalı alanda makine yardımı ile yıkanıyor. Halıların kurutulma sırasında da dışarı ile temas etmemesi halılarınızın daha hijyenik şekilde size teslim edilmesini sağlıyor.

Halı temizliğinde silme işlemi hiçbir zaman tam bir temizlik sağlamıyor. Yıkama işleminde en kalıcı lekelerin daha çıkarılması sağlanıyor.

Hizmet Kalitemiz

Antalya yerinde halı ve koltuk yıkama firması olarak 10+ yılı aşkın tecrübemiz ile profesyonel hizmet vermekteyiz, Siz değerli müşterilerimize güven ve güler yüzlü hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Halıların üzerinde zaman içerisinde bakteri ve toz kalıntıları oluşur. Bu bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Dezenfeksiyon ve toz alma işlemi gerekir.

Firmamızda halılar yıkanmadan önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem esnasında özel tasarlanmış makine ile halı, yüksek çırpma ve titreşime tabi tutulur.

Otomatik makinemizdeki şu sırayla; yumuşatma, ultraviole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkamaişleminden geçer.

Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra asansörle taşınarak hijyenik bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halı paketlenir ve müşteriye servis edilir.